Home › Po co się zmotywować do bitwy z kilogramami?
25 Apr 2017

Po co się zmotywować do bitwy z kilogramami?


fotograf ślubny olsztyn
Zbędne kilogramy powodują, że nasz stan wewnętrzny nas osłabia.

Dopada nas apatia , depresja i niechęć do wielu aktywności życiowych.

Rezygnujemy ze widywania się z przyjaciółmi. Paraliżuje nas strach przed tym jak osądzą nas znajomi. Należy zatem coś z tym zrobić. Pierwszym działaniem prowadzącym do osiągnięcia sukcesu w działaniu, jest motywacja.

Istnieją dwa typy motywacji działania: zewnętrzna i wewnętrzna.

Motywacja zewnętrzna to między innymi nowa spódnica, nowe kolczyki, podróż w wymarzone miejsce. Przesłanka wewnętrzna to nasze korzystne zdrowie, pochwała znajomych czy podziw w oczach innych osób. Jak więc zmotywować się do walki z otyłością? 1. Primo pamiętaj, że każdy uzasadnia swoje działanie inaczej. Zamysł Twojej znajomej nie są Twoim celem. Zastanów się co sprawia u Ciebie tak silną chęć zrzucenia nadwagi? 2.

Pozwól sobie na małe potknięcia.

Wszyscy je mają. Droga do osiągnięcia triumfu nigdy nie jest łatwa. 3. Wyobrażaj sobie swoje życie jak zdobędziesz idealną wagę. To pomoże Tobie przeżyć w postanowieniu. 4. Doceniaj siebie i premiuj nawet za nieduże spadki wagi. Tylko nie łakociami. Kup sobie bilet do teatru, wizyta u kosmetyczki, wodę toaletową . 5. Poszukaj kolegę, z którym możesz konkurować. Waszym marzeniem będzie, kto pierwszy zrzuci dziesięć kilogramów. Rywalizacja przeważnie pomaga wytrwać i zdobyć cel. Nie zapomnij, że nawet jeśli za pierwszym razem zrezygnujesz, zawsze możesz rozpocząć swoją walkę po raz kolejny..